poniedziałek, 23 maja 2016

Zdrowa rodzina"Każdy chyba zakładając rodzinę chciałby, aby była wspaniała. Żeby wszyscy się kochali i szanowali. Niektórzy chcieliby, aby była dokładnie taka jak rodzina z której pochodzą, inni wręcz przeciwnie - widząc dużo mankamentów tej rodziny marzą, aby - była jej przeciwieństwem. Jednym marzenia się spełniają, innym niestety nie. Podpowiem jakie cechy powinna posiadać taka dobra rodzin". 

Bożena Stefańska


Kliknij w:       ZDROWA RODZINA

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajny wpis :) czekam na kolejne :)
  Pozdrawiam :)

  ___________________
  Niskie ceny

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję udanej rodziny :)
  Czekam na kolejne wpisy :)
  __________________
  http://www.tereferesklep.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wpis ! O zdrowie swoje i rodziny trzeba dbać bo to jest najważniejsze. Jak jest zdrowie to jest szczęście :) Dlatego warto odżywiać się zdrowo, ruszać się z rodziną, podróżować i spacerować i nie kłócić się , być po prostu szczęśliwym. To jest sukces na udaną rodzinę, żeby wszystko było zawsze okej. Czekam na więcej wpisów pozdrawiam.
  _____________
  Bobas na fali

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze napisane. Jak jest zdrowie to już reszta jakoś się ułoży :) Jak będziecie szukać zabawek dla dzieci to zajrzyjcie na https://haribi.pl/blog/sklep-z-zabawkami/zabawki-dla-chlopca-4-lata-jakie-wybrac

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowie wiadomo, jest najważniejsze, jednak pieniądze są również bardzo istotne. Mimo wszystko dają one radość. Piszę o tym na blogu mojego autorstwa.

  OdpowiedzUsuń